TLE42662GSV33HTMA2
Numărul produsului DigiKey
TLE42662GSV33HTMA2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
TLE42662GSV33HTMA2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TLE42662GSV33HTMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLE42662GSV33HTMA2
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V PG-SOT223-4
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA PG-SOT223-4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TLE42662GSV33HTMA2 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
4 mA
Serie
PSRR
68dB (100Hz)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Funcții de control
Piedică
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
PG-SOT223-4
Cădere de tensiune (Max)
1,1V la 100mA