TLE42662GSV33HTMA1 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 2156-TLE42662GSV33HTMA1-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TLE42662GSV33HTMA1 |
Descriere | IC REG LIN 3.3V 100MA SOT223-4 |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA PG-SOT223-4 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Cădere de tensiune (Max) 1,1V la 100mA |
Prod. | Curent - Ieșire |
Ambalaj Vrac | Curent - În repaus (Iq) 70 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 68dB (100Hz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Piedică |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 150°C (TJ) |
Tensiune - Intrare (Max) 45V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet/cutie TO-261-4, TO-261AA |