NCP694D33HT1G
Numărul produsului DigiKey
2156-NCP694D33HT1G-488-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP694D33HT1G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-89-5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,18V la 1A (tipic)
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Vrac
Curent - În repaus (Iq)
100 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
70dB (1kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V