AP7361EA-33Y5-13
Numărul produsului DigiKey
31-AP7361EA-33Y5-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7361EA-33Y5-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7361EA-33Y5-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7361EA-33Y5-13
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-89-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7361EA-33Y5-13 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
91 µA
Funcții de control
Limită curent, Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SOT-89-5/6
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 1A