SMF28A-T13
Numărul produsului DigiKey
18-SMF28A-T13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SMF28A-T13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SMF28A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF28A-T13
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 4,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Serie
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V