BZX79C2V4
Numărul produsului DigiKey
2156-BZX79C2V4-ND
Producător
Fairchild Semiconductor
Numărul produsului producătorului
BZX79C2V4
Descriere
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO204AH
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 2.4 V 500 mW ±5% Orificiu străpuns DO-204AH (DO-35)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 1 V
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 100 mA
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 200°C
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW