BZX79C2V4
Numărul produsului DigiKey
BZX79C2V4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX79C2V4
Descriere
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 2.4 V 500 mW ±5% Orificiu străpuns DO-35
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 100 mA
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-65°C – 200°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
DO-35
Putere - Max
500 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms