SM-RVT101HVHNWN00
SM-RVT101HVHNWN00
Numărul produsului DigiKey
5436-SM-RVT101HVHNWN00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-RVT101HVHNWN00
Descriere
HB, IPS,10.1", HDMI, NO METAL FR
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) HDMI 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Pixeli puncte
1280 x 800 (WXGA1)
Interfață
HDMI
Tip controler
RTD2556QR
Dimensiune diagonală ecran
10,1" (256,54mm)
Pas puncte
0,17mm l x 0,17mm Î
Suprafață de vizualizare
220,06mm l x 138,70mm Î