SM-RVT101HVHFWN00
SM-RVT101HVHFWN00
Numărul produsului DigiKey
5436-SM-RVT101HVHFWN00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-RVT101HVHFWN00
Descriere
HB, IPS,10.1", METAL FRAME, HDMI
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) HDMI 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Riverdi
Pixeli puncte
1280 x 800 (WXGA1)
Ambalaj
Cutie
Interfață
HDMI
Stare piesă
Activ
Tip controler
RTD2556QR
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
10,1" (256,54mm)
Pas puncte
0,17mm l x 0,17mm Î
Suprafață de vizualizare
220,06mm l x 138,70mm Î