QAM-TX2-433
Numărul produsului DigiKey
QAM-TX2-433-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QAM-TX2-433
Descriere
RF TX IC ASK 433MHZ 4SMD MODULE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător RF ASK 433MHz – – Crenelare Antenă Modul 4-DIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QAM-TX2-433 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață date
Plăcuță aliaj de lipit
Producător
RF Solutions
Conector antenă
Crenelare
Ambalaj
Vrac
Dimensiune program
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
3V – 12V
Frecvență
433MHz