CS82C55AZ
Numărul produsului DigiKey
CS82C55AZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CS82C55AZ
Descriere
IC XPNDR PARALLEL 44PLCC
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Expander intrare/ieșire 24 Paralel 44-PLCC (16,58x16,58)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS82C55AZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip ieșire
Drenaj deschis
Producător
Renesas Electronics Corporation
Curent - Sursă/consumator ieșire
2,5mA
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C