AT25SF041B-SSHB-B
Numărul produsului DigiKey
1265-AT25SF041B-SSHB-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT25SF041B-SSHB-B
Descriere
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH – NOR CI memorie 4Mbit SPI – I/O Quad 108 MHz 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AT25SF041B-SSHB-B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI – I/O Quad
Prod.
Frecvență ceas
108 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5µs, 2,5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TC)