REC10K-2412SAW/H2
Numărul produsului DigiKey
945-REC10K-2412SAW/H2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REC10K-2412SAW/H2
Descriere
10W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 833mA 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REC10K-2412SAW/H2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Izolație
3 kV
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
86%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
833mA
Număr standard
Putere (wați)
10 W