R12P22005D
Numărul produsului DigiKey
945-3056-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R12P22005D
Descriere
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 20V -5V – 50mA, 200mA 10,8V - 13,2V Intrare
Modele EDA/CAD
R12P22005D Modele
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
50mA, 200mA
Prod.
Putere (wați)
2 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Temperatură de funcționare
-40°C – 95°C
Număr de ieșiri
2
Eficiență
82%
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,49" Î (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)