MIC39100-3.3WS-TR
Numărul produsului DigiKey
MIC39100-3.3WS-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MIC39100-3.3WS-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MIC39100-3.3WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC39100-3.3WS-TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MIC39100-3.3WS-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,63V la 1A
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V