R12P21503D
Numărul produsului DigiKey
945-3069-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R12P21503D
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -3V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -3V – – 10,8V - 13,2V Intrare
Modele EDA/CAD
R12P21503D Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Putere (wați)
2 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Aplicații
ITE (Comercial)
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Eficiență
84%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP, 5 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,49" Î (19,6mm x 9,8mm x 12,5mm)