R-78CK3.3-0.5
Numărul produsului DigiKey
945-R-78CK3.3-0.5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R-78CK3.3-0.5
Descriere
0.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 500mA 5V - 40V Intrare
Modele EDA/CAD
R-78CK3.3-0.5 Modele
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Prod.
Putere (wați)
1.65 W
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
91%
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
5V
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Mărime/Dimensiune
0,45" L x 0,30" l x 0,40" Î (11,5mm x 7,5mm x 10,2mm)