28F0121-0SR-10
Numărul produsului DigiKey
240-2435-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2435-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2435-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
28F0121-0SR-10
Descriere
FERRITE BEAD 48 OHM 2SMD 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 2-SMD, Derivație J 10A 0,75mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
28F0121-0SR-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
10A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,75mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,120" (3,05mm)
Impedanță la frecvență
48 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,160" L x 0,120" l (4,06mm x 3,05mm)