W6113B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W6113B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W6113B0100
Descriere
RF ANT 829MHZ/1.47GHZ FLAT CAB
Descriere detaliată
829MHz, 1,47GHz, 1,58GHz, 1,94GHz, 2,5GHz, 3,5GHz – Legătură plată Antenă RF 698MHz – 960MHz, 1,428GHz – 1,51GHz, 1,559GHz – 1,61GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,7GHz, 3,4GHz – 3,6GHz 4,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Pierdere la retur
-10dB
Ambalaj
Vrac
Amplificare
4,2dBi
Putere - Max
3 W
Familie/Standard RF
Caracteristici
Cablu - 100mm
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frecvență (Centru/bandă)
829MHz, 1,47GHz, 1,58GHz, 1,94GHz, 2,5GHz, 3,5GHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
698MHz – 960MHz, 1,428GHz – 1,51GHz, 1,559GHz – 1,61GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,7GHz, 3,4GHz – 3,6GHz