W6109B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W6109B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W6109B0100
Descriere
ANT MIMO WIFI 6E FPC 100MM 2X2
Descriere detaliată
2,44GHz, 6,137GHz Wi-Fi Legătură plată Antenă RF 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 7,125GHz 3,2dBi, 6,9dBi U.FL Adeziv
Pierdere la retur
7dB
Ambalaj
Pungă
Amplificare
3,2dBi, 6,9dBi
Putere - Max
1 W
Familie/Standard RF
Wi-Fi
Caracteristici
Cablu - 100mm
Terminație
U.FL
Frecvență (Centru/bandă)
2,44GHz, 6,137GHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 7,125GHz