PM5400.471NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Echivalente parametric
Laird-Signal Integrity Products
În stoc: 0
Fișă de date
470 nH Ecranat Turnat Inductor 5 A Max. 30mOhm Non-standard –
PM5400.471NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PM5400.471NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PM5400.471NLT
Descriere
FIXED IND 470NH 5A 30 MOHM SMD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PM5400.471NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7,2A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)