PA5400.471NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Laird-Signal Integrity Products
În stoc: 0
Fișă de date
470 nH Ecranat Turnat Inductor 5 A Max. 30mOhm Non-standard –
PA5400.471NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.471NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.471NLT
Descriere
FIXED IND 470NH 5A 30 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PA5400.471NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7,2A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)