PM5400.331NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
330 nH Ecranat Turnat Inductor 6.2 A Max. 20mOhm Non-standard –
PM5400.331NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PM5400.331NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PM5400.331NLT
Descriere
FIXED IND 330NH 6.2A 20 MOHM SMD
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PM5400.331NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
9,2A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)