PA5400.331NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
330 nH Ecranat Turnat Inductor 6.2 A Max. 20mOhm Non-standard –
PA5400.331NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.331NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.331NLT
Descriere
FIXED IND 330NH 6.2A 20 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA5400.331NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
9,2A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)