PA5119.421NLT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
420 nH Ecranat – Inductor 16 A 3,15mOhm Non-standard –
PA5119.421NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5119.421NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA5119.421NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA5119.421NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5119.421NLT
Descriere
FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA5119.421NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
3,15mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±10%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
42A
Mărime/Dimensiune
0,480" L x 0,386" l (12,20mm x 9,80mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)