HCV1206-R42-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
420 nH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 16 A 3,15mOhm Non-standard
HCV1206
HCV1206-R42-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCV1206-R42-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCV1206-R42-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCV1206-R42-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCV1206-R42-R
Descriere
FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
HCV1206-R42-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
3,15mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,480" L x 0,386" l (12,20mm x 9,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
42A
Înălțime - Montat (Max)
0,201" (5,10mm)