PA5001.152NLT
Numărul produsului DigiKey
553-4070-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4070-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4070-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5001.152NLT
Descriere
FIXED IND 1.5UH 7.6A 23.5 MOHM
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 7.6 A Max. 23,5mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA5001.152NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 23,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
8A
Mărime/Dimensiune
0,161" L x 0,161" l (4,10mm x 4,10mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)