CSEB0420H-1R5M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSEB0420H-1R5MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSEB0420H-1R5MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSEB0420H-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSEB0420H-1R5M
Descriere
FIXED IND 1.5UH 9.2A 18.5 MOHM
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 9.2 A Max. 18,5mOhm 2-SMD –
Modele EDA/CAD
CSEB0420H-1R5M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 18,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,169" L x 0,169" l (4,30mm x 4,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
8,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,087" (2,20mm)