PA5001.122NLT
Numărul produsului DigiKey
553-4069-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4069-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4069-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5001.122NLT
Descriere
FIXED IND 1.2UH 9A 17.9 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.2 µH Ecranat Turnat Inductor 9 A Max. 17,9mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA5001.122NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 17,9mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
9A
Mărime/Dimensiune
0,161" L x 0,161" l (4,10mm x 4,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)