CSEB0420H-1R2M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSEB0420H-1R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSEB0420H-1R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSEB0420H-1R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSEB0420H-1R2M
Descriere
FIXED IND 1.2UH 9.5A 16 MOHM SMD
Descriere detaliată
1.2 µH Ecranat Turnat Inductor 9.5 A Max. 16mOhm 2-SMD –
Modele EDA/CAD
CSEB0420H-1R2M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 16mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,169" L x 0,169" l (4,30mm x 4,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
8,2A
Înălțime - Montat (Max)
0,087" (2,20mm)