PA4342.682NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3442-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3442-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3442-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.682NLT
Descriere
FIXED IND 6.8UH 8.5A 23.3 MOHM
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 8.5 A Max. 23,3mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4342.682NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 23,3mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
13,5A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)