IHLP4040DZER6R8M01
Numărul produsului DigiKey
541-1303-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1303-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1303-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER6R8M01
Descriere
FIXED IND 6.8UH 8A 23.3 MOHM SMD
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 23,3mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER6R8M01 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 23,3mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
13,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)