PA4342.473NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3002-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3002-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3002-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.473NLT
Descriere
FIXED IND 47UH 3A 167 MOHM SMD
Descriere detaliată
47 µH Ecranat Turnat Inductor 3 A Max. 167mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4342.473NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 167mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
4,5A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)