CSAB1040A-470M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CSAB1040A-470M |
Descriere | FIXED IND 47UH 3.1A 145 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 47 µH Ecranat Turnat Inductor 3.1 A Max. 145mOhm 2-SMD Inductoare turnate, bobină de putere de turnare |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CSAB1040A-470M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 145mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici Inductoare turnate, bobină de putere de turnare |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 2-SMD |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 1040 |
Curent - Saturație (Isat) 4,5A | Mărime/Dimensiune 0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,157" (4,00mm) |