CX0805MRX7R0BB103
Numărul produsului DigiKey
311-1239-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1239-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1239-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX0805MRX7R0BB103
Descriere
CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator de intrare 100V – 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX0805MRX7R0BB103 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
X7R
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCC
Tip
Pass Through
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
10000 pF
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Nominală
100V