SRF0905-501Y
Numărul produsului DigiKey
SRF0905-501YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF0905-501YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF0905-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF0905-501Y
Descriere
CMC 500UH 1A 2LN 1 KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1 kOhms @ 1 MHz 1A DCR 150mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF0905-501Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 1 MHz
Mărime/Dimensiune
0,362" L x 0,236" l (9,20mm x 6,00mm)
Inductanță la frecvență
500 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,209" (5,30mm)
Valoare nominală curent (Max)
1A
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm