CX0603MRX7R0BB152
Numărul produsului DigiKey
311-1260-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1260-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1260-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX0603MRX7R0BB152
Descriere
CAP PASSTHRU 1500PF 100V 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1500 pF Condensator de intrare 100V – 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX0603MRX7R0BB152 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
X7R
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCC
Tip
Pass Through
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
1500 pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,033" l (1,60mm x 0,85mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Tensiune - Nominală
100V