C0603C152K1RACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0603C152K1RACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0603C152K1RACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0603C152K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0603C152K1RACTU
Descriere
CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1500 pF ±10% 100V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C0603C152K1RACTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,034" (0,87mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C