BMMA00060630100MV1
Numărul produsului DigiKey
553-BMMA00060630100MV1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BMMA00060630100MV1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BMMA00060630100MV1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMA00060630100MV1
Descriere
FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Turnat Inductor 3 A Max. 105mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 105mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7A
Mărime/Dimensiune
0,270" L x 0,255" l (6,86mm x 6,47mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)