BMCA00060630100MD1
Numărul produsului DigiKey
553-BMCA00060630100MD1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BMCA00060630100MD1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BMCA00060630100MD1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BMCA00060630100MD1
Descriere
FIXED IND 10UH 3A 102 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Turnat Inductor 3 A Max. 102mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 102mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
7A
Mărime/Dimensiune
0,274" L x 0,260" l (6,95mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)