BBUP00100505471Y00 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
În stoc: 1.832
Fișă de date
Walsin Technology Corporation
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1A 200mOhm
BBUP00100505471Y00
Numărul produsului DigiKey
553-BBUP00100505471Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BBUP00100505471Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BBUP00100505471Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BBUP00100505471Y00
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
200mOhm
Producător
Pulse Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
1A