WLBD1005HCU471TL poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Imaginea pentru WLBD1005HCU471TL nu este disponibilă
WLBD1005HCU471TL
Numărul produsului DigiKey
1292-WLBD1005HCU471TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
WLBD1005HCU471TL
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1A 200mOhm
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
200mOhm
Producător
Walsin Technology Corporation
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
1A