ANT2525B00BT1575S
Numărul produsului DigiKey
311-1538-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT2525B00BT1575S
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,57GHz – 1,59GHz 5,5dBic Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Categorie
VSWR
1,5
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
-34,626dB
Serie
Amplificare
5,5dBic
Ambalaj
Tavă
Terminație
Aliaj de lipit
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Înălțime (Max)
0,157" (4,00mm)
Interval de frecvență
1,57GHz – 1,59GHz