FBU160808T-220Y-S
Numărul produsului DigiKey
4713-FBU160808T-220Y-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-FBU160808T-220Y-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-FBU160808T-220Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBU160808T-220Y-S
Descriere
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 6A 8mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8mOhm
Producător
Cal-Chip Electronics, Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
22 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
6A