ANT1204F002R0433A
Numărul produsului DigiKey
311-1570-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1570-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1570-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1204F002R0433A
Descriere
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
433MHz – Cip Antenă RF 419MHz – 447MHz 0,79dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT1204F002R0433A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
-6,5dB
Serie
Amplificare
0,79dBi
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
1 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
433MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
419MHz – 447MHz
Înălțime (Max)
0,063" (1,60mm)