FPS300.245-047-103
Numărul produsului DigiKey
1736-FPS300.245-047-103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPS300.245-047-103
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 300W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 12,5A
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Putere (wați)
300W
Tensiune - Izolație
500 V
Eficiență
95,7%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, IP65, IP67, activare/dezactivare de la distanță, intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
360V
Mărime/Dimensiune
2,32" L x 7,13" l x 7,20" Î (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V