FPS300.241-002-101 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
PULS, LP
În stoc: 1
Fișă de date
Echivalente parametric
PULS, LP
În stoc: 1
Fișă de date
În stoc: 4
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 12,5A
PULS IP6x FIEPOS Panel Mount Field Power Supplies
PULS FIEPOS Field Mounted Power Supplies Product Overview
FPS300.241-002-101
Numărul produsului DigiKey
1736-FPS300.241-002-101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPS300.241-002-101
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
300W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
500 V
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
95,7%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, IP65, IP67, intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
360V
Mărime/Dimensiune
2,32" L x 7,17" l x 7,20" Î (59,0mm x 182,0mm x 183,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V