CT10.241-C1
Numărul produsului DigiKey
1736-1060-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT10.241-C1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT10.241-C1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
92,9%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
323 – 576V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Înveliș conform, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,61" L x 2,44" l x 4,88" Î (117,0mm x 62,0mm x 124,0mm)