CP10.241-S1
Numărul produsului DigiKey
1736-1101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP10.241-S1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP10.241-S1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
Locații periculoase, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
95,2%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,61" L x 1,54" l x 4,88" Î (117,0mm x 39,0mm x 124,0mm)