PC323-24H-X
Numărul produsului DigiKey
2634-PC323-24H-X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PC323-24H-X
Descriere
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Telecom Releu DPDT (2 formă C) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Clasa B
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
4.5 ms
Tip montare
Timp eliberare
1.5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Argint nichel (AgNi), Aur (Au)
Valoare nominală contact (Curent)
3 A
Agenție de aprobare
cURus
Tensiune de comutare
250V c.a., 48V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
750VA, 144W
Grad
Curent bobină
8.3 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
2.88 kOhms